INDEPENDENT Projesi Etkisi ve Ötesi Etkinliği'ne katıldıSanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Mali İşbirliği Başkanı Sayın Andre Lys, INDEPENDENT Proje Koordinatörü Dr. Berat Haznedaroğlu’na Etkisi ve Ötesi plaketini takdim etti.


INDEPENDENT Projesi, Avrupa Birliği ve Türkiye Mali İşbirliği Katılım Öncesi Yardım Aracı (Instrument for Pre-Accession Assistance – IPA) kapsamında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından uygulanan Rekabetçi Sektörler Programı'nın 18-19 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen “Etkisi ve Ötesi” temalı deneyim paylaşımı ve ağ oluşturma etkinliğine katıldı. 

 

Etkinliğin 19 Kasım 2021 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank ile AB Türkiye Delegasyonu Mali İşbirliği Başkanı Sayın André Lys’in katılımlarıyla gerçekleştirilen basına açık oturumunda 200’den fazlası yüz yüze olmak üzere 360’dan fazla katılımcı bir araya gelirken, TV kanalları ve sosyal medya aracılığıyla da 7 milyon kişiye ulaşıldı. 

 

Etkinliğin 18 Kasım'daki basına kapalı oturumunda Proje Koordinatörü Dr. Berat Haznadaroğlu Independent Projesi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

 

BÜN Teknopark A.Ş. ve Boğaziçi Üniversitesi ortaklığında yürütülen INDEPENDENT Projesi, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında gerçekleştiriliyor.


Fotoğraf Galerisi


Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Web sitesinin içeriğinden sadece projeyi yürüten BÜN Teknopark A.Ş. sorumlu olup, hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.