Avrupa Biyoekonomi Ağı’na katılım hakkıINDEPENDENT Projesi AB tarafından desteklenen Avrupa Biyoekonomi Ağı’na katılmaya hak kazandı.


INDEPENDENT Projesi Horizon2020 programı altında grant agreement ile desteklenen Transition2Bio projesi (https://www.transition2bio.eu/) kapsamında biyoekonomi alanında AB tarafından desteklenen yüzden fazla projenin yer aldığı Avrupa Biyoekonomi Ağı’na (https://eubionet.eu/independent-project/katılım hakkı kazandı. 

 

BÜN Teknopark A.Ş. ve Boğaziçi Üniversitesi ortaklığında yürütülen INDEPENDENT Projesi, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında gerçekleştiriliyor.


Fotoğraf Galerisi


Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali desteğiyle üretilmiştir. Web sitesinin içeriğinden sadece projeyi yürüten BÜN Teknopark A.Ş. sorumlu olup, hiçbir şekilde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.